NADZIEJA

sTOWARZYSZENIE POMOCY oSOBOM bEZDOMNYM, uBOGIM ORAZ wYKLUCZONYM sPOŁECZNIE

 

METAMORFOZY

 

     Dzięki "Fabryce Dobrej Energii" pochodzącej z pracowni fryzjerskiej Alewlosy oraz Pracowni Artystycznej Joliwianki mogliśmy zaprosić chętne osoby do wzięcia udziału w Metamorfozach. Kilka godzin podarowanej radości i budowania poczucia własnej wartości dzięki zadbaniu o swój wygląd, fryzurę. W ruch poszło żelazko żeby przygotować ciekawe propozycje outfitów, nożyczki, lakiery do włosów, do paznokci, kosmetyki. Niektórzy z wolontariuszy po raz pierwszy mieli okazję przekonać się, że mogą wcielić się w rolę manikiurzystki bądź kosmetyczki;) Warto było. Efekt metamorfoz można zobaczyć na zdjęciach.
Dziękujemy Alewlosy i Joliwianki za umożliwienie realizacji tego pomysłu. Oraz za słowa:
"Życie - to ECHO    
Co wysylasz - wraca... 
Co siejesz - zbierasz... 
Co dajesz - dostajesz... 
Dom Nadziei to nie tylko ciepły posiłek czy kąpiel w ciepłej wodzie, to również osoby o ciepłym sercu, z którymi bezdomni mogą się spotkać i porozmawiać.
Osoby, które szukają nowych pomysłów i starają się je realizować...
A tym razem był to pomysł metamorfozy, a my mogliśmy uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu. Mogliśmy zrobić dokumentacje przed i po. Poznaliśmy nowe osoby, cudowne osoby, które uwielbiają pomagać i zawsze są gotowi by z serca nieść tę pomoc potrzebującym...
To był super pomysł i piękna inicjatywa.
Dziękujemy za zaproszenie."